Potisk textilu, triček, polokošil

Tiskneme na textil dodaný zákazníkem nebo nabízíme široký sortiment značkového textilu různých barev a střihů . Textil můžeme potisknout na kterémkoliv místě.

POUŽITÍ: potisk triček, mikin, polokošil, vest, bund, látkovýh tašek, dalších textilních výrobků, potisk pracovních oděvů, …


  • SÍTOTISK

    Je vhodný pro tisk ve větších sériích. Jeho výhodou je velmi dobrá odolnost proti opotřebení. Princip potisku je založen na protlačování barvy průchodnými místy šablony, přímo do struktury textilu a obarvení vlákna.

  • MULTIFLEX, MULTIFLOCK

    Jsou vhodné pro zakázky s jednoduchou grafikou. Ze speciálních fólií se na plotteru vyřeže požadovaný motiv, ten se na textil zažehlí v termolisu při vysoké teplotě a tlaku. Jedná se o tiskové technologie s vynikajícími vlastnostmi - trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí tisk na textil. Příprava pro tisk je jednoduchá a rychlá, tento způsob je tedy vhodný pro malonákladový potisk.

  • FÓLIE NA TRIČKA S FOTOTISKEM

    Jsou vhodné pro zakázky se složitou grafikou ve fotografické kvalitě, vytištěné a vyřezané motivy kolem grafiky se aplikují pomocí tepelného lisu.  Netiskne se přímo na textil, ale na přenosovou folii. Předtištěný motiv se v termolisu za vysoké teploty a tlaku zažehlí na potiskovaný materiál. Tato technologie je vhodná pro málonákladový tisk.©2008 All Rights Reserved. | Designed by ProfiPage